Pas pak PRIVE – këto materiale ju presin sonte në Klan Kosova

By

Edicioni i sontëm në Prive, vjen e nxehtë dhe me plot materiale ekskluzive.

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, rrëfen jetën e tij personale dhe profesionale, kush e shoqëroi në pushime?

Këngëtarja Vesa Smolica këtë javë ia Qet Pikën në Prive…

Era Rusi vjen në intervistën “25 pyetje me Prive, ndërsa Adrian Gaxha flet pasi rekrutoi në ekip moderatorin e Klan Kosovës, Enur Pakashticën.

Ndiqeni në ora 19:00 në Klan Kosova me Liberta Spahiun, e po ashtu live edhe në Youtube në kanalin zyrtar të Prive. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm