Pas operimit për zvogëlimin e gjoksit, modelja merr tortën epike

By

Chrissy Teigen i hoqi implantet e gjirit javën e kaluar. Dhe shoqet e modeles 34-vjeçare përkujtuan humbjen me një tortë qesharake, të cilën Chrissy u tregoi fansave të martën.

LOL: Chrissy Teigen had her breast implants removed last week. And pals of the 34-year-old model commemorated the loss with a hilarious cake

Torta qesharake paraqiste dy gjinj së bashku me një gur themeli, ku lexonte, ‘RIP 2006 – 2020’, ku i referohej vitit kur modelja kishte zmadhuar gjoksin dhe vitin kur kishte hequr implantet.

Sipas mbishkrimit të Teigen-it në Instagram Story, tortën e kishin dërguar mikeshat e saj Meghan Mackenzie dhe Luke Dillon.

 

Artikuj të ngjashëm