Pas ndarjes nga modelja Bella Hadid, The Weeknd duket sikur doli nga vitet e 70-ta

By

Weeknd bëri disa ndryshime të mëdha në në pamjen e tij pas ndarjes nga Bella Hadid.

Fituesi trefishtë i çmimeve Grammy, 29 vjeçari, debutoi modelin e ri të flokëve afro ndërsa u shfaq në  tapetin e kuq në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Toronto 2019 të hënën, 9 shtator, pas premierës Unknoën Gems. Ai gjithashtu rruajti mjekrën, duke lënë pas vetëm mustaqet.

Weeknd (emri i vërtetë Abel Tesfaye) dukej i mprehtë në një kostum blu me një këmishë të bardhë dhe këpucë lëkure ngjyrë kafe, ndërsa ai buzëqeshte për kamerat.

image2019 Toronto International Film Festival - "Uncut Gems" Premiere

Artikuj të ngjashëm