Pas ndarjes nga Keisi, Stresi sapo lajmëroi se ka ndërruar vendbanim

By

Kanë kaluar tashmë disa javë pas raportimit për ndarjen e Stresit nga bashkëshortja e tij Keisi.

Edhe pse çifti nuk u deklarua asnjëherë publikisht për ndarjen, heqja nga lista e ndjekësve, pëlqimet dhe mosprezenca e njëri-tjetrit në përditshmëri, ka bërë që të kuptojmë se ata të dy janë ndarë.

Keisi ndau me ndjekësit e saj në Instagram se ajo nuk do të kthehej në Shqipëri por do vazhdonte të jetonte në Kanada, sic tha ajo:

 “Kanadaja është e ardhmja ime. Jam rritur këtu dhe nuk mund të përshtatem dot me jetesën në Shqipëri.”

Edhe Stresi ka ndërrmarë një hap sa i përket residencës së tij. Në llogarinë e tij në Instagram ai ndau në fotografi të tijën ku shkruan:

“Ja dhe një dite e ikur, histori, aventura te jetuara ! Kjo është Jeta , por prapëseprapë vjen një moment në jetën e gjithsecilit që kërkon ndryshim. Ndonjëherë thjesht ikën ! Mund të jetë një vend, person , biznes etj ! Shokët e vërtetë mbeten te njëjtë dhe pse mund te kesh vite,muaj e dite pa i pare ! Ata janë ne zemër, ne dite te bukura si dhe ato te vështira! Prej Sot Jam Official Banori Me I Ri I Prishtines. Skini Degju Gjo Akoma Ca keni me degju Ne ditët Ne Vijim.”

Artikuj të ngjashëm