Pas ndarjes nga Blero, a ka nisur Afrona lidhje të re?

By

Para pak ditësh, Blero konfirmoi ndarjen nga Afrona, përmes një letre të postuar në rrjete sociale.

Ai i dha fund të gjitha lajmeve që qarkulluan në mediat rozë, duke njoftuar se pas martesës më shumë se dyvjeçare, ai dhe ish-gruaja e tij kanë ndarë rrugët për arsye personale.

Teksa Blero dha lajmin për ndarjen, çka po ndodh me Afronën, a ka nisur ajo lidhje të re?

Prive është interesuar dhe ka kuptuar statusin e saj.

Klikoni videon e mëposhtme dhe do ta kuptoni përgjigjen.

Artikuj të ngjashëm