Pas ndarjes nga bashkëshorti, zbulohet i dashuri i Arbana Osmanit?

By

Prezantuesja Arbana Osmani që disa javë përflitet mbi ndarjen nga bashkëshorti.

Thuhet se Arbana dhe Arditi ka kohë prej kur i kanë dhënë fund martesës dhe prezantuesja e ‘Dua të të bëj të lumtur’ jeton ndaras me gjithë djalin.

E sikur të mos mjaftonte ky lajm, Arbana sot me mëngjes ka pushtuar gazetat me një tjetër thashethem.

Suplementet rozë në Shqipëri kanë hapur ballinat me shkrimin se i dashuri i saj është regjisori i programit, Eduart Grishaj.

Detajet tjera nga ajo se çfarë raportojnë mediat në Shqipëri do t’ua bëjmë të ditur gjatë ditës. /Prive.al

View this post on Instagram

Backstage 👿@duatetebejtelumtur_topchannel 😍

A post shared by Eduart Grishaj (@eduart_grishaj) on

Artikuj të ngjashëm