Pas ndarjes, modelja ruse i dërgon (sërish) një mesazh publik Don Xhonit?

By

Para disa javësh, ndarja e Don Xhonit nga modelja ruse Ariana Lirey bëri bujë në rrjete sociale.

Materiali i mëposhtëm jep të gjitha detajet rreth lidhjes dhe ndarjes së tyre.

Mesazhe publike u shkëmbyen në rrjete sociale mes ish-çiftit, por duket se modelja ruse nuk e ka përfunduar me aq.

Përmes një InstaStory ajo flet në gjuhen shqipe ku dhe dërgon një mesazh të qartë.

“Nëse do të kishte një mundësi për t’ju dërguar dreqin, do ta bëja përsëri”, ka shkruar ajo. /Prive.al

\

Artikuj të ngjashëm