Pas ndarjes, Kylie Jenner merr pjesë në festivalin Astroworld të Travis Scott

By

Kylie Jenner fluturoi në Houston këtë fundjavë për të mbështetur ish të dashurin Travis Scott në festivalin e tij muzikor Astroworld, më shumë se një muaj pasi të dy vendosën të pazojnë lidhjen e tyre 2-vjeçare.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians u shoqërua mikja e saj Sofia Richie. Sipas Houston Chronicle, e cila postoi një video të Kylie në shfaqje, Travis u tha fansave se vajza e tyre 1 vjeçare Stormi Webster ishte gjithashtu atje.

Një video e Kylie që vallëzonte në rreshtin e parë ndërsa shikonte performancën Rosalía ishte postuar në faqen e internetit të gazetës.

E! News mësuan në fillim të tetorit se 22-vjeçarja i Keeping Up With the Kardashians dhe reperi 28-vjeçar ishin duke u munduar të bëhen bashkë për të kaluar kohë me vajzën e tyre.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm