Pas ndarjes, a do ta heqë Roberti emrin e Norës nga trupi?

By

Mbrëmë, Robert Berisha konfirmoi ndarjen nga Nora Istrefi.

Këngëtari i martuar për shumë vjet me njërën prej artisteve më seksi të estradës, hyri në Instagram për të bërë një deklaratë publike pasi kishte kohë që u përfol ndarja e tyre.

Roberti i cili ka edhe fëmijë me Norën, tha se do t’i jetë mirënjohës gjithë jetën asaj dhe tregoi se çifti janë ndarë me mirëkuptim.

(lajmi vijon…)

View this post on Instagram

Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet.. Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..😍 dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet 😎 permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën 😘 I wish you all the best

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Por, a do ta heqë nga trupi, Roberti ermin e Norës që e kishte të shkruar me shkronja gjigante në dorë?

Kjo nuk dihet akoma dhe do të na tregojë koha…

Roberti dhe Nora ishin bashkë për 14 vjet. Ata u martuan në shtator të vitit 2014 dhe pak vjet më vonë sollën në jetë vajzën e tyre Renee./Prive.al

Artikuj të ngjashëm