Pas martesës, ky është hapi që ndërmarrin Alban Skenderaj dhe Miriam Cani

By

Gjatë fundjavës që e lamë pas, ata na befasuan duke dhënë vet lajmin që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë.

Çifti i njohur shqiptar, Alban Skënderaj e Miriam Cani, u martuan në ishujt Maldive, në një ceremoni private ku sigurisht ishte prezente e bija e tyre e vetme Ameli, e cila është vajza e parë e çiftit.

Mirëpo pas dhënies së lajmit për martesë, dyshja e njohur kanë paralajmëruar një këngë së bashku.

https://www.instagram.com/p/ByAInB3Fbfo/

Skënderaj ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Instagram, ku shfaqet duke e përqafuar bashkëshorten e tij.

Ndërsa në ëprshkrim, ai tregon titullin e këngës “Duamë” dhe po ashtu, datën e publikimit që është 30 Maji. /Prive.al

View this post on Instagram

Te enjten, ora 16:00 #Duamë ❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

 

Artikuj të ngjashëm