Pas largimit nga “Për’puthen”, çfarë thotë Ana për Arjan Konomin? (VIDEO)

By

Ana Lleshi iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive, javën e kaluar.

Ajo tregoi shumëçka në 60 sekonda, nga emisioni e deri tek jeta private.

Me kë flet nga “Për’puthen”, sa para ka në bankë, kë do ta dënonte me burgim të përjetshëm dhe a është e varur nga seksi?

Të gjitha dhe më shumë i kuptoni në videon më poshtë.

Artikuj të ngjashëm