Pas lajmit se është bërë nënë, Aurela bëhet ‘e gjallë’

By

Sot gjatë ditës u bë i ditur lajmi se Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e konfirmoi Prive.al nga burime pranë modeles.

Aurela është bërë nënë e një djali në fund të muajit maj.

View this post on Instagram

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Zhvillimi erdhi në befasi sepse shtatzënia për nëntë muaj nuk është reflektuar në asnjë moment në postimet e Aurelës.

Ndërkaq, pas lajmit, Aurela është bërë e gjallë.

Ajo ka postuar fotografi të saj në pushime verore, me shumë gjasë në  pushimet e vitit të kaluar.

Sakaq, nuk ka preferuar të thotë asnjë fjalë për zhvillimin dhe madje ka fshirë komentet që e kanë pyetur për bërjen nënë për herë të parë. /prive.al

Artikuj të ngjashëm