Pas lajmeve për tradhti, Adam Levine jep përgjigjjen më të mirë përmes disa fotove

By

Duket se Adam Levine nuk do të shkojë në shtëpi pa gruan e tij Behati Prinsloo.

Më 20 shtator, këngëtari u pa duke shijuar ditën me modelen e Victoria’s Secret në Montecito, Kaliforni. Në fotot e publikuara nga DailyMail, dyshja, të cilët janë prindër të vajzave Dusty Rose, Gio Grace dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë së bashku – u panë të buzëqeshur teksa ecnin nëpër qytet.

Dalja vjen mes akuzave nga influencuesja Sumner Stroh se ajo kishte më parë një lidhje njëvjeçare me Adamin, i cili është i martuar me Behatin që nga viti 2014. Nga ana e tij, këngëtari mohoi të kishte një lidhje, megjithëse ai pranoi se kishte përdorur “gjykim të dobët në të folur me dikë tjetër përveç gruas sime në çdo lloj mënyre flirtuese” dhe tha se “kapërceu kufirin gjatë një periudhe të penduar të jetës sime”.

“Në disa raste u bë e papërshtatshme; unë e kam adresuar këtë dhe kam ndërmarrë hapa proaktivë për ta korrigjuar këtë me familjen time,” ndau ai në një deklaratë më 20 shtator. “Gruaja ime dhe familja ime janë gjithçka që më intereson në këtë botë. Bëhu kaq naiv dhe aq budalla sa të rrezikosh e vetmja gjë që me të vërtetë ka rëndësi për mua ishte gabimi më i madh që mund të bëja ndonjëherë. Nuk do ta bëj më kurrë. Unë marr përgjegjësinë e plotë.”

 

Artikuj të ngjashëm