Pas kujt është fiksuar Emina Çunmulaj ?! (FOTO)

By

Ajo ka vite që jeton larg trevave shqiptare por është e lidhur në maksimum me rrënjët.

Krenarinë e të qenurit shqiptare nuk e ka fshehur asnjëherë dhe madje këtë e ka transmetuar edhe tek vajza e saj e sapolindur Ella Faria Nazarian.

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj e ka vulosur edhe një herë faktin se vazhdon të jetë në rrjedha me zhvillimet këtu.

Asaj i ka pëlqyer tejmase kënga e re ‘Kings’ e Ledri Vulës dhe këtë fakt e ka treguar haptazi në rrjetin social Instagram.

‘E fiksuar’ – ka shkruar Emina për krijimin e ri muzikor të reperit.

Ky i fundit, i lumtur, e ka falemnderuar modelen për vlerësimin. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm