Pas Këngës Magjike, Ronela Hajati tregon çfarë meriton… (FOTO)

By

Ronela Hajati mori çmimin për performancën më të mirë me këngën ‘Vuj’ në Kënga Magjike.

Pas tri netëve të lodhshme dhe me shumë punë, Ronela ka treguar çfarë meriton.

Ajo hyri në Instagram për të bërë një postim në të cilin shkruan: mendoj se meritoj nje 20 oresh gjume.

Shpresojmë që Ronela të jetë në gjumë tani dhe të pushojë mirë pasi e meriton./Prive.al

Artikuj të ngjashëm