Pas Këngës Magjike MC Kresha sonte publikon këngën e re

By

Ai sapo përmbylli një cikël shumë të suksesshëmnë karrierën e tij.

MC Kresha që garoi me këngëtarenFifi në festivalin “Kënga Magjike”, zuri vendin e tretë me këngën”Psikopatja jote”.

Image result for mc kresha

Por sic merr vesh Prive, MC Kresha nuk e përfundon vitin me kaq.

Reperi këtë mbrëmje publikon këngëne tij të re, në bashkëpunim me këngëtarin Rino.

Ky produksion muzikor titullohet ‘Habibi’ dhe pritet ti jap shumë ritëm festave të fundvitit./Prive.al

View this post on Instagram

Habibi Qysh Ke Tripi..? ⏳

A post shared by RINO (@rinosopjani) on

Artikuj të ngjashëm