Pas kaq vitesh, Noga e Andini sërish bashkë për këngë të re

By

Pa diskutim të gjithëve na kujtohet kënga “Këtë natë” e Nogës dhe Andin Randobravës.

Ky projekt është një hit që pa diskutim i ka rezistuar kohës.

E dyshja pas kaq shumë viteve janë bërë bashkë sërish.

Dje është publikuar kënga e re e titulluar “Pse”. Projekti në orët e para nga publikimi ka marrë komente pozitive nga ndjekësit në rrjete sociale.

Nëse iu ka kaluar pa e dëgjuar, të plotë e gjeni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm