Pas izolimit në qendrën studentore, Robert Berisha nis punën për projektin e ri

By

Robert Berisha qëndroi 16 ditë në qendrën studentore në Prishtinë, për t’u izoluar pasi erdhi nga SHBA pas një koncerti.

Ai bashkë me shumë persona të tjerë u dërguan në këtë qendër për shkak të frikës nga koronavirusi.

Megjithatë, artisti doli negative dhe tani ka nisur punën për këngën e re.

Këtë e ka bërë të ditur Rinor Hykolli, personi me të cilin Roberti ndau dhomën.

Ai shihet në studion e Cricket teksa punon për projektin i ri për të cilin ende nuk ka detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm