Pas imazhit të rremë, Instagrami i këngëtares së famshme i kthehet normalitetit

By

Instagrami i Nicole Scherzinger i është rikthyer normalitetit pak ditë pasi dikush ia hakoi.

Një imazh i postuar të dielën dhe i parë nga afro katër milionë ndjekës të saj, ku 41 vjeçarja paraqitej pothuajse e zhveshur dhe paralajmëronte ‘kasetën e saj seksi’, ishte bërë me photoshop.

Fotografia e rreme u fshi pas rreth një orë e gjysmë por mijëra fansa tashmë kishin pëlqyer atë.

Ju që nuk e keni parë, e keni më poshtë.

Artikuj të ngjashëm