Pas gjashtë vitesh, Jehona Sopi rikthehet në ‘Kënga Magjike’

By

Edicioni i vitit 2013 i ‘Kënga  Magjike’ ishte hera e fundit që këngëtarja morri pjesë me këngën ‘Të shkuara’.

Pas pesë vitesh, Jehona jo vetëm po rikthehet në ‘Kënga Magjike’, por edhe në skenën shqiptare me prurje të reja.

Prive pati raportuar se ajo ka një projekt të ri në bashkëpunim me dyshen Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku – projekt i cili do realizohet edhe vizualisht.

Përveç këtij projekti, ajo do të prezantojë një këngë të re në spektakël në bashkëpunim më dyshen e lartpërmendur. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm