Pas Enit dhe Gencit edhe Gena me bashkëshorten shkojnë në të njëjtin vend për pushime

By

Tajlanda është njëri ndër destinacionet ekzotike më popullore në mesin e të famshmëve shqiptarë.

Shumë fytyra publike nga arti ia kanë mësyrë këtij vendi, përfshirë edhe pushimeve në ishujt Maldive.

Të fundit që vizituan Ishujt Phucket në Tajlandë, ishin këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, për të cilët u tha se në këtë vend shkuan për muaj mjalti.

View this post on Instagram

Positive vibes all day long😍 #jungle #elephantriding🐘

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Ndërsa pas Enit dhe Gencit, këta ishuj të mahnitshëm i ka vizituar këngëtari Gena me bashkëshorten e tij.

Nga atje dyshja kanë publikuar një video, në të cilën shihet edhe një pamje e mahnitshme!

View this post on Instagram

❤️😉

A post shared by G E N A (@genalito_official) on

Artikuj të ngjashëm