Pas duetit me Norën, Skerdi paralajmëron hitin me reperin e njohur në Greqi

By

Pak ditë më parë, Skerdi publikoi bashkëpunimin e tij të parë me Nora Istrefin.

Akoma pa i mbushur një javë, këngëtari nga Shqipëria ka paralajmëruar hitin tjetër, i cili është sërish në duet.

Skerdi ka zgjedhur të bashkojë forcat me Sin Boy –reperi shqiptar i njohur në Greqi.

Kanë qenë të dy artistët që kanë publikuar sekuenca të shkurtra të këngës së re e cila quhet “JUJU”.

Sipas përshkrimit të tyre në rrjete sociale, kënga është gati dhe gjithçka pritet të dalë gjatë këtij muaj.

2019-ta po mbyllet suksesshëm nga Skerdi…/Prive.al  

https://www.instagram.com/p/BrYexU5gKly/
https://www.instagram.com/p/BrV1Mc4FjGH/

Artikuj të ngjashëm