Pas Dua Lipës, edhe Rihanna bën të njëjtin ndryshim në pamje

By

Nuk thuhet se ka filluar vjeshta, nëse të paktën nuk bën një ndryshim të vogël në pamje.

Dua Lipa ka  bërë një ndryshim në flokë, të atij lloji që pritet të jetë një trend shumë i madh për vitin 2019.

Flokët më gjatë deri në shpatulla dhe me – balluke!

Edhe Rihanna, mbretëresha e gjithë trendeve, bëri po të njëjtin ndryshim. Jo se ajo është frymëzuar nga Dua, por kjo është vetëm një indikator se baluket do jenë trendi i modelit të flokëve për këtë vjeshtë.

Këngëtarja u fotografua me baluke dhe flokë të zezë të hijshme në mbrëmjen e kaluar në Fenti’s After Party në Paris. Për rastin ajo u vesh e gjitha në të zeza.

Celebrity Sightings : Paris Fashion Week - Womenswear Spring Summer 2020 : Day Four

Rihanna ka provuar shumë hairstyle dhe ngjyra të ndryshme ndër vite, por për shumicën e vitit 2019, këngëtarja kishte flokë të gjatë të errët dhe pa baluke. Ajo ka shkuar mes flokëve të kuq dhe të zi në mënyrë të mençur, për muajt e fundit:

 

Rihanna Attends Photocall for “FENTY BEAUTY”
Rihanna në Seoul, më 12 shtator

 

2019 BET Awards - Show
Rihanna në qershor me flokë të kuqe

Artikuj të ngjashëm