Pas dasmës, çifti Bieber lanson kampanjën e tyre me markën e famshme botërore

By

Hailey Bieber dhe Justin Bieber pozojnë bashkë për kampanjen e tyre të parë së bashku.

Modelja dhe këngëtarja, të cilat kohët e fundit u martuan për herë të dytë në Karolinën e Jugut, po pozojnë në një reklamë të re Calvin Klein për koleksionin CK50 të markës.

Image result for justin and hailey for calvin klein

Koleksioni feston 50 vjet të Calvin Klein të “vetë-shprehjes dhe provokimit të pa filtruar”. Për fushatën, Hailey, 22, dhe Justin, 25, janë paraqitur në të brendshme, duke goditur një pozë në Calvins e tyre.

Në një foto të Biebers,  Justin pa këmishë pozon me krahun rreth gruas së tij. Tatuazhi i kofshës së Justin, i cili ndodhet sipër gjurit të majtë dhe lexon “Më mirë në 70”, shfaqet dukshëm në foton e fushatës.

Image result for justin and hailey for calvin klein

“Shikoj shumë gjëra në jetën time, gabime, pasiguri dhe megjithëse jam ndjerë se kam humbur shumë kohë, kjo gjithashtu më bën të dëshiroj të jem më mirë më shpejt!” Justin u shkruajti ndjekësve të tij në Instagram në Qershor 2017.

“Për mua personalisht dua të punoj çdo ditë për të qenë më mirë në moshën 70 vjeçare”.

Hailey Bieber, Justin Bieber, Calvin Klein

Shikoni videon e kampanjës ku shfaqen Hailey, Justin dhe më shumë yje të tjerë.

 

Për ata që janë të interesuar të blejnë artikuj të paraqitur në kampanjë, koleksioni CK50 do të jetë në dispozicion në calvinklein.com dhe amazon.com më 15 tetor për një kohë të kufizuar.

 

Burimi: Eonline.com

 

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm