Pas baladës, Enca sërish në studio për projektin e ri (FOTO)

By

Pak pasi publikoi këngën e re, Enca i ka hyrë sërish punës për projekte.

Këngëtarja javën e kaluar lëshoi “Balad” pasi shumë fansa të saj ia kërkuan, madje Enca vendosi që edhe titulli të përzgjedhej nga ata që e duan muzikën e saj.

Kënga me klip në të cilin artistja dukej përrallore, mori më shumë se 1 milion klikime dhe u shpërnda shumë herë nga fansat në rrjetet sociale.

Pas këtij suksesi i cili akoma po vazhdon, Enca po kalon kohë në studio pasi ka plane për këngë të reja.

Ajo bëri nja instastory pranë një mikrofoni. Sot këngëtarja uroi mëngjes të mirë nga Prishtina, duke lënë të kuptohet se ajo sërish ka zgjedhur Kosovën për të punuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm