Pas alkoolit, shpërthen edhe më shumë dashuria për Ermalin dhe Arianën

By

Kanë mbi një dekadë bashkë por duket se dashuria nuk i është shuar për asnjë çast.

Fjala është për Ermalin dhe Arianën, çiftin e shumë pëlqyer.

Në foton e fundit të ndarë me ndjekësit, pas konsumimit të alkoolit, dashuria mes çiftit duket të ketë shpërthyer aq shumë saqë vetë fotoja mund ta shpjegojë.

Shumë simpatikë, apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm