Pas 3 vjetësh, një ribashkim mes Majk dhe Majlindës?

By

Kohëve të fundit, marrëdhënia mes reperit Majk dhe bukuroshes Majlinda Zekës u riaktualizua me pretendimet se dyshja janë bërë bashkë sërish.

Por ky lajm është… i pa vërtetë!

Detajet jua sjell materiali i përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm