Nëna e Teuta Krasniqit prezanton dhëndrrin! (Foto+Video)

By

Edhe kjo fundjavë nuk kaloi pa shkaktuar rrëmujë mediatike aq më tepër kur për të parën herë pas ndarjes aktorja Teuta Krasniqi shfaqet me partnerin e saj publikisht në evente.

Para shumë kamerave e aparateve pozuan Teuta dhe Adonisi por përtej kësaj Prive sjell një tjetër moment.

Përderisa Teuta po priste mysafirët e po intervistohej, Adonisi shoqëronte vjehrrën e  po fotografoheshin për të pasur një kujtim nga premiera e filmit mjaft të dashur për aktoren.

adonis nana teutes

Artisja për Prive tregoi se respekton deri në maksimum jetën private të Adonisit por ai nuk kishte si të mungonte në një ngjarje të rëndësishme për të.

Në anën tjetër ka disa ditë që është përfolur për martesën e tyre por që lajmi nuk është verifikuar e as demantuar nga Teuta ose Adonisi.

PRIVE.al

Artikuj të ngjashëm