‘Paris Milano’, projekti veror i Majk dhe Getit

By

Sic e do tradita verore, Majk e Geti kanë publikuar këngën e tyre më të re të përbashkët.

‘Paris Milano’ mban emrin kjo këngë të cilën mund ta ndiqni të plotë, më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm