Parapërgatitjet për dasmë: Afërdita Dreshaj që tani po provon frizurat si nuse!

By

Është dita më e rëndësishme në jetën e saj dhe asgjë nuk duhet lënë rastësisë.

Këngëtarja e modelja e famshme shqiptare Afërdita Dreshaj, në pak ditë do të bëhet nuse dhe gruaja e sportistit romun Jakub Kindl.

Pas festës së cmendur me miket e saj në Las Vegas ku shijoi ditët e fundit të beqarisë, Dreshaj i është përkushtuar seriozisht punës për tu dukur përrallore në dasmën e saj.

Për këtë arsye, kanë nisur edhe provat me grimin e frizurën që tani, sepse ajo nuk mund ta linte ditën e fundit pamjen finale prej nuseje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm