Para pak kohësh u bë nënë, blogerja shqiptare del pozitive për koronavirus

By
  • Një ndër blogeret më të dashura për publikun shqiptar, Sara Karaj, u bë nënë për herë të parë rreth 2 javë më parë. Ajo solli në jetë Tomasin dhe po shijon fillimet e mëmësisë, teksa ndan me ndjekësit momente nga ditët e saj.

Ditën e sotme ajo ka bërë të ditur lajmin e trishtë se fatkeqësisht është infektuar me COVID-19. Në një foto ku shfaqet me maskë teksa mban të voglin, Sara ka shkruar: ” Të jesh me COVID dhe të kesh një të sapolindur… cila është superfuqia juaj?”

Më poshtë postimi i saj i plotë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

Te jesh me covid dhe te kesh nje te sapolindur… what’s your superpower? 🦹‍♀️

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj) on

Artikuj të ngjashëm