Para këngës së re: Beatrix me poza provokuese!

By

Projektet muzikore nga ajo nuk janë të shpeshta, por gjithmonë ka ditur të vij ndryshe.

Ka kohë që ka paralajmëruar një këngë të re e cila akoma nuk ka marr dritën jeshile për tu publikuar, edhe pse sipas informacioneve lançimi i saj do të bëhet shumë shpejt, madje në pjesën e parë të vitit.

Por, derisa gjithçka të përfundoj, Beatrix Ramosaj po qëndron këto ditë në Prishtinë me Vildane Zenelin dhe kushërirën e saj, Anxhelina Hadërgjonaj.

Tre vajzat duket se kanë bërë shumë qejf e këtë e kanë zbuluar përmes mediave sociale, por Ramosaj ka shkuar dhe më tepër duke publikuar disa imazhe me poza provokative.

Duket se Trixa e ka arritur qëllimin pasiqë këto postime janë duke qarkulluar sot në të gjitha mediat sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm