Para dhe pas: Këtë herë Sellma transformon veten (FOTO)

By

Grimerja Sellma Kasumoviq me duart e saj transformon shumë fytyra publike.

Një pjesë nga transformimet “para dhe pas” ajo i poston në vazhdimësi në rrjete sociale.

Këtë herë, ishte radha që vetë grimerja të jetë pjesë e një transformimi të tillë.

Ajo ka postuar në rrjete sociale dy fotografi të saj me dhe pa grim ./Prive.al

Artikuj të ngjashëm