Para 32 vitesh në veshje kombëtare: Kështu nuk e keni parë Gold AG asnjëherë

By

Ndër artistët më të fundit që ndanë foto nga fëmijëria është edhe Gold AG.

Reperi postoi në llogarinë e tij një fotografi të shkrepur në vitin 1988 – ku Gold AG është vetëm një vogëlush i veshur me veshje kombëtare dhe flokë më të gjatë.

Ndonëse me veshje jo, mirëpo me artin e tij reperi ende vazhdon të prezantojë vlerat e kombit shqiptar.

“Epopeja e UÇK-së”, është kënga e fundit e Goldit, ndërsa reperi po punon për këngë të reja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm