‘Papritmas’ – klipi më i ri nga Neki Emra, pjesëmarrës aktorë të njohur (VIDEO)

By

Ashtu siç pritej, Neki Emra publikoi projektin e ri me titull ‘Papritmas’.

Kënga e cila është baladë dhe ka një klip në formë të filmit të shkurtër, është kompozuar dhe shkruar nga artisti, ndërkaq për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku.

Protagonistët e klipit janë aktorët e njohur Arjola Demiri, Mevlyd Osmani dhe Suzana Ajeti – Hajdari.

Videoklipin e ka realizuar produksioni Asha./Prive.al

Artikuj të ngjashëm