Paparazzi: Kush është vajza në krah të Adrian Gaxhës?!

By

Mediat janë marrë gjerë e gjatë me statusin e Adrian Gaxhës dhe interesi vazhdon të jetë pothuajse i njejtë edhe sot.

Kjo për faktin se këngëtari vazhdon të jetë beqar (publikisht) dhe çdo dalje e tij me vajza përbën interes.

Prive.al ka arritur të siguroj fotografi të Adrianit i shoqëruar nga një vajzë duke kaluar pasditen përreth liqenit artificial të Matkës në periferi të Shkupit.

Për të mos u ngutur, nuk mund të themi me siguri se kjo është e dashura e këngëtarit meqenëse mund të jetë edhe ndonjë familjare. Teksa nuk dihet se kush saktësisht është vajza, ‘hetimet’ vazhdojnë…

13323859_10201594977432086_1795579582_o

 

13334438_10201594977672092_1388715342_o

13340646_10201594977392085_791302190_o

Artikuj të ngjashëm