Pamjet e para nga videoklipi i ri i Samanta Karavellës (VIDEO)

By

Samanta Karavella është rikthyer në muzikë pas një pauzë.

Ajo ka gati një tjetër këngë e cila do të jetë e shoqëruar me videoklip.

Kënga e re titullohet “Mala” dhe do të lansohet me datë 23 qershor.

Këngëtarja, gjithashtu ndau edhe disa pamje nga videoklipi i ri me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm