Pamje që s’i publikuan – Nora e Era Istrefi, përvëluese në kripin e ri

By

Dy motrat e famshme Nora dhe Era Istrefi, më në fund po sjellin një bashkëpunim.

Dyshja ka kohë që e kishin paralajmëruar një këngë bashkë, të cilës i erdhi momenti vetëm tani.

Motrat do të këndojnë bashkë këngën e punuar nga një shqiptar i cili ka kontratë me Sony Ultran, ndërsa kënga do të jetë në gjuhën shqipe.

Dhe ajo që prisnim edhe po ndodh! Ato të dyja po duken përvëluese në skenat e videoklipit, i cili është xhiruar javë më parë në Prishtinë.

Është Era ajo që ka publikuar një fotografi të të dyja motrave bashkë, të cilat po duken super seksi në këtë klip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm