Pamje nga shtëpia e Gjyste Vulaj, nuk dallon nga një pallat i vërtetë

By

Gjyste Vulaj theu çdo tabu si këngëtare që në moshë të re, që do të mbahen mend gjatë.

Ajo, po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Ajo në Instagram me ndjekësit e saj ndan fotografi nga më të ndryshmet, qoftë nga përditshmëria e saj po edhe nga koncertet e saj.

E së fundmi ka vendosur që me ndjekësit ta ndajë një kënd të shtëpisë së saj të cilën tregon se e ka në qejf ta dekoroj.

Arredimi i kuzhinës së saj nuk dallon shumë nga një sallon drekimi të një pallati mbretëror. Një tavolinë e bardhë me 16 karrike, shandanë dhe pajisje kuzhine të bardha, japin imazhin e një luksi të vërtetë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm