Pak para riktihmit në muzikë: Tuna vjen me fotosesion, shfaqë linjat e përkryera

By

Dalëngadalë ajo po rikthehet në skenë. Këngëtarja e famshëm Tuna Sejdiu, ka më se një vit që ka pauzuar nga muzika, meqë iu dedikua krijimit të familjes.

Mirëpo “bisha” e muzikës, siç ka paralajmëruar edhe Prive, shumë shpejt do të kthehet në skenën shqiptare me nj vetëm një projekt.

Por para se të bëjë rikthimin gjigant, ajo ka realizuar një set fotografik, ku në një palë pantallona të tipit “jump suit”, paraqet linjat e saja të përkryera.

Ndonëse është bërë nënë, ajo i ka rikthyer format e dikurshme përmes ushqimit dhe ushtrimeve. /Prive.al

View this post on Instagram

Daddy, daddy…👅

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Artikuj të ngjashëm