Pak para lindjes së djalit, Almeda Abazi ka për të thënë diçka (FOTO)

By

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk Tolgahan Sayisman, pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Modelja/aktorja shqiptare edhe pak ditë do të bëhet nënë e një djali dhe ajo mezi po pret.

Almeda postoi një video në instastory duke thënë “eja bebush, po të presim”.

Nuk dihet saktë data e lindjes së foshnjës megjithatë, Almeda i është afruar ditëve të fundit.

Çifti akoma nuk e kanë bërë publik emrin edhe pse modelja shqiptare shpesh herë i ka ndarë disa të preferuar, me ndjekësit e saj në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm