Pak para gjysmëfinales në Kënga Magjike, Flori përfundon në spital

By

Nesër mbahet gjysmë finalja e festivalit tradicional tashmë “Kënga Magjike” 2018.

Mirëpo, pak para se të ndodhë kjo, Flori Mumajesi ka përfunduar në një dhomë ku po trajtohet.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një instastory ku shihet me një serum në dorë.

“Gjithsesi do ia dalim nesër” ka shkruar Flori në videon ku shihet i buzëqeshur.

Gjendja e tij nuk është serioze dhe kjo shihet nga buzëqeshja e tij.

Shërim të shpejtë Flori./Prive.al

Artikuj të ngjashëm