Pak orë larg klipit të ri të Arta Bajramit dhe Don Arbas!

By

Arta Bajrami dhe Don Arbas para disa muajsh sollën bashkëpunimin “Pse mu”.

E vëlla e motër do të vijnë sërish bashkë.

Pas pak orësh, Arta e Arbas sjellin “Halita” e imazhet e para kanë filluar të qarkullojnë.

Kënga është krijuar në ArbaSound me tekst të Muma e klipi nga Bug Production./Prive.al

Artikuj të ngjashëm