Pak muaj pas lindjes së djalit, Ajola Xoxa paralajmëron projekt të ri…

By

Para gati katër mujave, Ajola Xoxa – bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, solli në jetë djalin.

Gjatë këtyre mujave, ajo iu përkushtua djalit dhe familjes në përgjithësi edhe pse ishte aktive në rrjetet sociale.

Mirëpo, Ajola tashmë iu është rikthyer punëve dhe madje ka paralajmëruar një projekt të ri përmes një fotografie të postuar në Instagram.

“Babai më tha: ndiq ëndrrat e tua”, ka shkruar Ajola nën imazhin bardh e zi.

Nëse nuk e dini, Xoxa ka punuar me disa këngëtarë të njohur për videoklipet e tyre, i fundit ai me Noizyn dhe reperin Italian Ghali. Marrë parasysh këtë, me sa duket Ajola do ta vazhdojë të njëjtën punë edhe pse nuk ka dhënë detaje të tjera.

Mbetet që e ardhmja e afërt të na tregojë çfarë ka në plan gruaja e Erionit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bs2tpG6HJNUYomCvuQ-KGqaoMTB27D0btlECvE0/

Artikuj të ngjashëm