Pak kohë pas ndarjes nga Dafina, Seldi vetë i dyti në pushime

By

Zuri vend me ndarjen e befasishme me Dafina Zekën pak javë më parë por Seldi Qalliu duket se po ia del mjaft mirë me statusin e ri si beqar.

Këngëtari pos projekteve, kohë po i kushton me të madhe familjes dhe miqve.

Por pavarësisht të gjithave, kohë duhet pak edhe për pushime dhe kështu ka vepruar sot Seldi që mes tjerash, ka marrë rrugën për t’u relaksuar në Vlorë.

Atje nuk po e shoqëron ndonjë bukuroshe por një mik i tij, foto me të cilin, ai ka postuar në rrjete sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm