Pak kohë na ndan nga videoklipi i ri i Elvana Gjatës

By

Elvana Gjata i është rrekur punës per videoklipin e ri të këngës “Loti”.

Gjithcka është finalizuar dhe projekti i ri lansohet sonte në mesnatë.

https://www.instagram.com/p/CP6X_aLgxIG/?utm_medium=share_sheet

Artikuj të ngjashëm