Pak javë pas lindjes, këto janë linjat trupore të Eminas (FOTO)

By

Vetëm pak javë më parë ajo u bë nënë për herë të dytë.

Por, një gjë e tillë duket të mos ketë qenë problem për linjat trupore të modeles shqiptare Emina Çunmulaj.

Bukuroshja nga Malësia është rikthyer pothuajse në tërësi tek linjat e saj trupore mahnitëse pas lindjes së Mias, vajzës së dytë.

Këtë e ka vulosur me një foto krah Ellas ku Çunmulaj shfaqet në super formë.

My best friend ? @ellafarianaz

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Kjo verë dhe pushimet, s’do jenë për asnjë çast problem i Eminas. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm