Pak ditë pasi lindi djalin, Fifi del me një deklaratë

By

Para pak ditësh, Fifi solli në jetë djalin e saj të parë.

Ajo dhe i dashuri i saj Adisi u bënë prindër të foshnjës që quhet Theo Mal e i cili lindi në Amerikë.

Tash pak ditë pas lindjes, artistja bëri një deklaratë në rrjete sociale për të gjithë adhuruesit e saj.

Ajo tha se mezi pret t’iu rikthehet projekteve muzikore, madje e premtoi edhe një verë shumë të nxehtë.

Lexoni të plotë postimin më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm