Pak ditë na ndajnë nga kënga më e re e Mozzik

By

Teksa bashkëpunimi më  fundit me Kidën “PP”, po korr ende më shumë sukses, Mozzik sapo paralajmëroi një këngë të re.

Pati thënë që ky do të jetë viti i tij, dhe reperi nuk e ka ndërmend të zmbrapset.

Kënga “Baby”, do të publikohet me 17 korrik – këngë kjo pjesë e albumit “MozzArt” e cila do të publikohet me videoklip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm