Pak ditë larg klipit të ri të Dua Lipës!

By

Dua Lipa ka paralajmëruar këngën me Miley Cyrus, por para saj do të vij një projekt i ri.

Dua këtë të premte publikon një bashkëpunim me yllin belg, Angele.

Ky duet mban emrin “Fever” dhe është i pari pas albumit “Future Nostalgia”.

Fillimisht është lansuar si audio për tu pasur edhe me videoklip të premten./Prive.al

Artikuj të ngjashëm